Kariera

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Posiadamy wyjątkową kulturą organizacyjną

Jesteśmy firmą, która kładzie szczególny nacisk no to, aby wartości takie jak: uczciwość, otwartość, szacunek oraz przyjazna i nieformalna atmosfera połączona z pełnym profesjonalizmem, były regułą stosowaną na co dzień. Uważamy, że przestrzeganie najwyższych standardów etycznych i jakościowych przynosi korzyść naszym pacjentom, klientom, partnerom i pracownikom.

  • Zapewniamy pracownikom dodatkowe profity

Swoim pracownikom oferujemy dodatkowe benefity w postaci:

• prywatnej opieki medycznej
• karty Multisport umożliwiającej korzystanie z zajęć sportowych na terenie całego kraju
• grupowego ubezpieczenia na życie
• dofinansowania nauki jęz. angielskiego

  • Doceniamy kapitał ludzki

Jedną z najważniejszych wartości naszej firmy są ludzie, dlatego dokładamy wszelkich starań by zapewnić naszym pracownikom warunki sprzyjające nieustannemu rozwojowi.  Doceniamy zaangażowanie, dlatego umożliwiamy pracownikom awans w strukturze wewnętrznej oraz udział w szkoleniach zawodowych, dzięki którym mogą zdobywać nowe kompetencje i pogłębiać swoje umiejętności. Ponadto bardzo dbamy o relacje międzyludzkie i dobrą atmosferę pracy. Wierzymy, że przyjazne środowisko motywuje pracowników oraz sprzyja ich rozwojowi.

  • Działamy odpowiedzialnie

Poza zaangażowaniem w działalność biznesową związaną z produktami i usługami chroniącymi zdrowie, jedną z naszych podstawowych aktywności jest czynny udział w działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tutaj mogą się Państwo zapoznać z niektórymi naszymi działaniami na rzecz społeczeństwa.

 
 

Oferty pracy

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi Ogłoszeniami rekrutacyjnymi

 
 

Jeśli nie znajdą Państwo interesującej oferty pracy, prosimy o kontakt poprzez formularz znajdujący się zakładce Kontakt. Nasze potrzeby rekrutacyjne zmieniają się wraz z nowymi projektami, więc warto pozostawić nam swój życiorys w celu ewentualnego kontaktu.