Firma

Symphar jest firmą z sektora ochrony zdrowia, oferującą wysokiej jakości produkty farmaceutyczne, wyroby medyczne oraz suplementy diety. To polska firma z australijskimi korzeniami. Została założona w 2003 roku i jej pierwszym celem było wprowadzenie na polski rynek innowacyjnych i przystępnych cenowo leków.

W 2006 roku, aby umożliwić polskim pacjentom dostęp do tańszych leków na receptę, rozszerzyliśmy zakres swojej działalności o dostawy tych samych produktów farmaceutycznych, o jakości zgodnej z najwyższymi wytycznymi międzynarodowymi, ale w cenie, która będzie dostępna dla wszystkich polskich pacjentów. Tym sposobem rozszerzyliśmy portfolio firmy o powszechnie znane leki, stosowane w Polsce i na całym świecie, lecz po cenach dostosowanych do zasobności polskich portfeli.

Co roku wprowadzamy na rynek nowe produkty. Są wśród nich innowacyjne, przystępne cenowo leki na receptę oraz unikalne wyroby medyczne i suplementy diety. Obecnie w Polsce dostępnych jest około 40 naszych produktów, z których korzystają różnorodne grupy pacjentów i konsumentów. Działamy w wielu dziedzinach: na rzecz ochrony zdrowia kobiet i mężczyzn, leczenia ran i bólu, diagnostyki i leczenia cukrzycy, nadciśnienia, chorób serca oraz zaburzeń psychicznych i neurologicznych, w tym depresji, stanów lękowych, schizofrenii, choroby Alzheimera oraz epilepsji. Dostarczamy również produkty do zapobiegania i leczenia alergii oraz leczenia różnego rodzaju chorób nowotworowych. Rozszerzyliśmy swoją ofertę o farmaceutyki dostępne bez recepty, w tym unikalne preparaty leczące rany, a także produkty opracowane specjalnie dla kobiet w ciąży. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością oraz ceną przyjazną dla kieszeni polskiego pacjenta.

Poza tym, że dostarczamy produkty służące poprawie zdrowia fizycznego i psychicznego, wierzymy również w uzdrawiającą moc sztuki, muzyki oraz społeczną odpowiedzialność biznesu. W polskich szpitalach zorganizowaliśmy cykl koncertów na żywo, które sprawiły przyjemność tysiącom pacjentów oraz – mamy taką nadzieję – przyczyniły się do poprawy ich zdrowia („Symphar Muzykoterapia”). Wspomagamy polską i australijską sztukę, ponieważ wierzymy, że pozytywnie wpływa na samopoczucie nie tylko pacjentów, lecz także całego społeczeństwa. Seria naszych kalendarzy firmowych stanowi wizytówkę polsko-australijskiej sztuki wizualnej. Braliśmy również udział w kampaniach na rzecz takich inicjatyw jak „Pajacyk” czy „Woda Pitna”. Byliśmy sponsorem kampanii pisania pocztówek z żądaniem uwolnienia więźniów politycznych prowadzonej przez Amnesty International.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat naszej firmy lub produktów, prosimy o kontakt.